nr 454 2330
Trädgårdsurna
Gjutjärn, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
| Utrop: |
1.500 kr |
| Såld: |
1.300 kr |
måndag 19 februari 2007 kl 16:00:00
| Tid |
Kund |
Bud |
19/2 09:55:17
1.000 kr
19/2 10:47:04